Fundacja „DOBROstan” wraz z Centrum „Orkiszowe Pola” wydawcą III  edycji książki „WY_DOBRZE_JECIE”.

Wy_Dobrze_Jecie

Wydawnictwo: Orkiszowe Pola/Dobrostan

Autorki: Dorota Łapa i Natalia Chromińska

Opis:
Udoskonalone i poszerzone (z nowymi zdjęciami i w twardej oprawie) wydanie książki WY_DOBRZE_JECIE to sprawdzona pozycja w kuchni, w której króluje naturalne jedzenie. To prosta droga do lepszego zdrowia i pomoc w zmianie przyzwyczajeń ma takie, które prowadzą do życiowej harmonii. To wreszcie styl odżywiania, którym autorki chcą zarażać, nie ze względu na panująca modę, ale na dobroczynne oddziaływanie, którego same doświadczają.

Receptury na posiłki skomponowane zostały w sposób prosty, świadomy, oparty na wiedzy zaczerpniętej z naturalnych nurtów odżywiania, przede wszystkim kuchni 5 przemian pochodzącej z tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC), ale także ajurwedy, makrobiotyki, ziołolecznictwa czy klasztornej kuchni św. Hildegardy z Bingen. Odżywianie zgodne z porami roku, wykorzystujące dostępne w danym okresie roku świeże produkty, pozwala poczuć się częścią natury i jej zmiennych rytmów.

Książka, prócz waloru praktycznego, jakim są przystępnie podane przepisy, zawiera też elementy edukacyjne. Można je znaleźć na marginesach, w przypisach oraz w specjalnie dodanych rozdziałach.

Autorki są przekonane, że czas, obecność a przede wszystkim serce włożone  w świadome gotowanie sprawi, iż rzeczywiście wydobrzejecie.

W sprawie zakupu książki prosimy o kontakt pod adresem:

CENA PROMOCYJNA 45 zł (tylko do 11 listopada)
CENA REGULARNA 55 zł