NATALIA CHROMIŃSKA


Absolwentka Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz wielu studiów podyplomowych w zakresie zarządzania, w ostatnich latach zainteresowana psychologią rozwojową człowieka oraz coachingiem. Od 20 lat związana z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, bliska współpracowniczka kolejnych rektorów uczelni. Organizatorka wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych.

Propagatorka zdrowego stylu życia i równowagi pomiędzy pracą a regularną regeneracją. Zafascynowana kulturą żywego słowa oraz działaniami poprawiającymi komfort i jakość życia. Prywatnie żona i spełniona mama Rocha, Joachima i Sary.

NATALIA CHROMIŃSKA

PIOTR PUROL


Mąż i ojciec 3 kochanych córek, absolwent resocjalizacji na UMCS w Lublinie i teologii na UKSW w Warszawie. Od lat 90-tych zaangażowany we wspieranie integralnego rozwoju młodych ludzi. Współtwórca SARUELa – Salezjańskiego Ruchu Ewangelizacyjnego.

Trener TATO-net, przestrzeni gdzie prowadząc warsztaty dla Ojców wspiera ich rozwój. Prywatnie pasjonat dobrej książki, zdrowego stylu życia i sportu (regularnie biega, pływa i jeździ na rowerze i nartach, 3-krotnie ukończył Maraton Poznański). Ceni ciszę, równowagę, zdrową aktywność i poczucie humoru.

PIOTR PUROL

Żyjemy aktywnie. Pracujemy, mamy rodziny i wspólnotę, do której należymy. Nieustannie rozwijamy się i chcemy pomagać rozwijać się innym. Dbamy o zdrowie nasze i naszych dzieci, staramy się prowadzić prozdrowotny tryb życia oraz utrzymywać sposób myślenia doceniającego harmonię z otaczającym światem. Nasza społecznikowska natura sprawia, że od lat działamy pro bono w różnych sferach aktywności. Postanowiliśmy wspólnie sformalizować działania w ramach Fundacji, by dzięki synergii swoich kompetencji i pasji dodać coś do świata. By móc pomagać w większej skali. Pomaganie innym buduje bowiem sens.

WSPÓŁPRACUJEMY Z

  • Klasztor oo. Dominikanów
  • Orkiszowe Pola
  • Magdalena Samolik
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Teatr Muzyczny w Poznaniu
  • Fundacja Edukacyjno-Artystyczna PUENTA
  • Atelier Myszkowski_Galeria Sztuki Nowoczesnej
  • System 36
  • Tatiana Wilinska Photography
  • Fundacja dla Kobiet Autentycznych

Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka „Dobrostan”

ul. Literacka 181, 60-461 Poznań

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta bankowego:
Santander Bank Polska 79 1090 1463 0000 0001 3596 1957

KRS: 0000713876
NIP: 781 196 29 66
REGON: 36925935000000

Copyright © 2018-2020 Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka „Dobrostan”. All Rights Reserved.