INTEGRALNY ROZWÓJ CZŁOWIEKA: WARSZTATY – KONFERENCJE – SEMINARIA – WYSTAWY – SPOTKANIA – SZKOLENIA      

NOWOŚĆ!!!

WARSZTATY ROZWOJOWE W FUNDACJI DOBROSTAN 2022/2023

 


Zakres tematyczny warsztatów:

II semestr

I. Cykl 5 spotkań warsztatowych - IDĘ, ALE SIĘ NIE COFAM

(Magdalena Urbanowicz – coach kariery i trener umiejętności społecznych)

 

Prowadząca:

Magda Urbanowicz - trener umiejętności społecznych oraz trener komunikacji w małżeństwie, coach, certyfikowany praktyk metody MBTI. Pracuje w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Poznaniu, w Stowarzyszeniu Strefa Rodziny – z małżeństwami i rodzicami w ramach Akademii Rodzica, w Akademii Miłości – prowadząc kursy przedmałżeńskie oraz warsztaty dla par. Od samego początku współpracuje z Fundacją DOBROstan.

 

O spotkaniach:

Program JESTEM pomógł Ci poznać lepiej siebie i swoje zasoby. Czas, aby wykorzystać tą wiedzę w kontekście ustalania celów i swojej misji na kolejne lata… Przyjrzymy się twojej życiowej mądrości, twojemu zbiornikowi miłości, temu jak komunikujesz swoje potrzeby, czego w sobie nie lubisz, nie akceptujesz i temu co jeszcze masz w życiu do załatwienia! Uporządkujemy twoje ZASOBY. Wiele za tobą i wiele jeszcze przed tobą ….. Teraz możesz już bardziej świadomie podejmować decyzje uwzględniając to co dobre i ważne dla ciebie oraz możliwe do zrealizowania. Jesteś potrzebna, a twoje życie ma sens. Będziesz pracować warsztatowo na swoich zasobach. Wykorzystasz je do wyznaczania swojej misji oraz celów, a także w kontekście: komunikowania swoich potrzeb, napełniania zbiornika miłości swojego i innych, akceptacji niechcianych aspektów swojej osobowości, prowadzenia zdrowego dialogu wewnętrznego. Które z twoich marzeń mogą stać się twoim celem? Określisz swój cel oraz program 5 kroków prowadzących do jego realizacji. Dodatkowo między jednym a drugim warsztatem otrzymasz zadanie wdrożeniowe, aby ćwiczyć i rozwijać umiejętności zdobyte podczas spotkania.

 

Magda napisała:

Zapraszam! Wiele w moim życiu się zmieniło, gdy głębiej poznałam siebie i uświadomiłam sobie moje zasoby w wieku 44 lat! Zasoby były już we mnie wcześniej, ale nie miałam świadomości, że tam są… Stałam się wtedy bardziej gotowa do zmiany. Wiele się zmieniło, gdy nakreśliłam wizję życia po 40-tce i określiłam moją misję, zdobywając umiejętności jak tworzyć plan, który doprowadzi mnie do celu! Robimy regularnie przegląd samochodu, przegląd (badania okresowe) naszego ciała… Dlatego wierzę, że warto zrobić „PRZEGLĄD” swojego wnętrza i przejść ten proces. Będziemy pracować z rekwizytami, wycinankami, kredkami, kartami itp. Będzie zabawa!

 

CO SIĘ PO WARSZTATACH ZMIENI?

 • sformułujesz swoją misję;
 • przesiejesz swoje marzenia przez sito i zobaczysz, które z nich zamienisz w cele;
 • wzrośnie świadomość twoich zasobów;
 • rozwiniesz uważność, aby żyć bardziej w zgodzie ze swoimi wartościami, mówiąc o swoich potrzebach i stawiając zdrowe granice;

Od ciebie zależy, ile weźmiesz z tych warsztatów i które ze zdobytych umiejętności wykorzystasz w życiu.

 

Czas trwania: 2 miesiące

Poniedziałki: 20.02, 27.02, 6.03, 13.03, 20.03 (godz. 18:00-21:00)

 

Miejsce: Siedziba Fundacji DOBROstan, al. Wielkopolska 35/37 m. 3

 

INWESTYCJA: 750 zł (zaliczka 250 zł w momencie zapisu)

 

Płatne: Fundacja DOBROSTAN BNP Paribas 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 z dopiskiem WARSZTATY ROZWOJOWE

II. JEDZENIE: TRUDNA MIŁOŚĆ. Program terapeutyczno-edukacyjny dla kobiet mających niełatwą relację z jedzeniem

(Regina Hojna – psycholog, psychoterapeuta, trener, coach)

 

Prowadząca:

Regina Hojna - psycholog, psychoterapeutka, certyfikowana trenerka i coach Grupy Trop oraz akredytowana Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC Practicioner Coach), absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoteapii i w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii w nurcie systemowo-ericksonowskim. Posiada ponad 19-letnie doświadczenie w branży szkoleniowo-coachingowej. Autorka warsztatów rozwojowych m.in. dla rodziców „Kochaj i wymagaj” seminarium i warsztatów o poczuciu własnej wartości. Prowadzi też własną praktykę psychoterapeutyczną pod superwizją. Autorka wielu warsztatów szkoleniowych w ramach projektów np. Psychologii Sprzedaży, Coachingu menedżerskiego, Akademii Przywództwa. Posiada doświadczenie w pracy zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i w branży consultingowej. Tworzyła system szkoleń z obszaru zarządzania sprzedażą, psychologii sprzedaży, motywacji i rozwoju. Współpracowała z Wyższą Szkołą Biznesu w Poznaniu oraz Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej w Warszawie, prowadząc szkolenia z psychologii, z procesu sprzedaży, etyki w biznesie i negocjacji.

 

O spotkaniach:

Nasze relacje z jedzeniem na ogół odzwierciedlają nasze relacje z życiem. Problemy z jedzeniem (za dużo, za mało) są często sposobem na zagłuszenie siebie, zdystansowanie się od trudnych sytuacji, problemów. Uwolnienie się od jedzeniowej obsesji jest równoznaczne ze zdolnością refleksji nad tu i teraz, bez wyrzekania się siebie. To raczej stanięcie w prawdzie, uświadomienie sobie własnych uczuć i potrzeb. Pozbycie się kilogramów staje się łatwe, gdy posłuchasz wewnętrznego sygnału organizmu, dającego znać o głodzie i nasyceniu. Obsesja związana z jedzeniem jest często odmową bycia w pełni świadomą, życia w prawdzie i świadomości, mierzenia się z tym co prawdziwe, czyli i piękne, i trudne. Kiedy skupiasz się na jedzeniu bądź niejedzeniu nadmiarowo - tym samym opuszczasz siebie i swój wewnętrzny świat. Regina napisała: ...Proces leczenia zacznie się wtedy, gdy zaczniemy sobie zadawać pytanie – kim jestem ja? Pod kompulsją, lękiem, napięciem? Czyli gdy zacznę dostrzegać, że ja to nie kompulsja, że ja to nie lęk itd. Że to są mechanizmy które wykształciłam na czas przetrwania, a teraz mogę je zmienić, czy z nich zrezygnować. To wymaga zmierzenia się z rzeczywistością i jej akceptacji. Rzeczywistość jakkolwiek trudna, pełna konfliktów, rozczarowań i strat, ale także radości, uniesień i szczęścia - jest lepsza niż krzywda, którą sobie wyrządzamy lądując w świecie niespełnionych iluzji, nieprawdziwych relacji i pozornej ulgi. Będzie lepsza niż bycie w zaklętym kręgu naprzemiennego objadania, chwilowej ulgi, a potem wstrętu do siebie i obietnicy, że z tego wyjdziesz. Potrzebujemy na nowo skontaktować się z ciałem, odkryć jego głos, potrzeby i prawdziwy kształt. Potrzebujemy przestać traktować ciało jak naszego wroga, którego należy pokonać w walce. Kształt ciała może odzwierciedlać twój model przekonań na temat miłości, wartości itd. Żeby je zmienić – trzeba odkryć tę narrację i emocje. Czyli myśli, przekonania i emocje, które masz w sobie patrząc na swoje ciało. Kiedy uwierzysz w siebie, w swoje piękno bardziej niż w jedzenie, przestaniesz je traktować jak coś co cię chroniło przed rozpadem. Bo to prawda, a nie przymus kończy kompulsje.

 

Czas trwania: 5 miesięcy (zajęcia 3h co 2 tyg., w sumie 10 spotkań)

Środy: 15.02, 1.03, 15.03, 29.03, 12.04, 26.04, 10.05, 24.05, 14.06, 28.06 Godz. 18:00-21:00

 

Miejsce: Gabinet, ul. Mickiewicza 24/7, Poznań

 

Grupa: max 15 osób

 

INWESTYCJA: 1800 zł (zaliczka 300 zł w momencie zapisu)

 

Płatne: Fundacja DOBROSTAN BNP Paribas 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 z dopiskiem PROGRAM JEDZENIE

III. Cykl 6 spotkań KOBIETA, EMOCJE I TANGO - tango argentyńskie i rozwój osobisty wyłącznie dla Kobiet

(Magdalena Samolik-Siennicka – coach, trenerka rozwoju osobistego dla kobiet, nauczycielka tanga)

 

Prowadzący:

Magdalena Samolik-Siennicka – coach, trenerka rozwoju osobistego dla kobiet, nauczycielka tanga

 

O spotkaniach:

Warsztaty są zajęciami ruchowymi. Są nauką elementów tanga argentyńskiego połączonych w ciekawy układ taneczny. Dokładam również szczyptę elementów TangoCoaching® w formie świadomej pracy z ciałem i zwiększaniem akceptacji siebie. W programie m.in.: tango solo w układzie stworzonym specjalnie na te warsztaty dla odważnych i kobiecych Kobiet; układ, którym będziemy opowiadać przepiękne historie – UKŁAD TANGA; siła i magia tanga wytańczona przez Ciebie samą, w przestrzeni Twojego ciała i serca; elementy tanga wykorzystane do intensywniejszego rzeźbienia sylwetki; technika podstawowych kroków i ozdobników tanga do wykorzystania solo jak i w parze; kształtowanie nowej postawy ciała, ale także nowej postawy akceptacji siebie; rozgrzewki energetyzujące i oczyszczające nasze ciało z napięć i niesłużących przekonań; rozciąganie i relaks na koniec zajęć;

W trakcie elementy świadomej pracy z ciałem.

 

Czas trwania: 6 spotkań
Soboty: 18.02, 25.02, 11.03, 25.03, 1.04, 22.04 (godz. 11:00-13;00)

 

Miejsce: Tango Atelier (Suchy Las, ul. Akacjowa 1)

 

Grupa: 8 -15 osób

 

INWESTYCJA: 900 zł (zaliczka 200 zł w momencie zapisu)

 

Płatne: Fundacja DOBROSTAN BNP Paribas 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 z dopiskiem WARSZTATY TANGO


I semestr

Warsztaty z ciałem ZDROWIE SIĘ SPRAWDZA!

(Małgorzata Rakowska – dr n. med., fizjoterapeutka i holistyczna terapeutka manualna)

 

Długość cyklu:

3 miesiące (zajęcia 2h co 2 tyg., w sumie 6 spotkań)

Miejsce: Centrum Humanus (ul. Mrzeżyńska 10, Poznań-Smochowice)

Grupa: 10-15 osób

 

Zakres tematyczny:

1. Zadbaj o siebie na poziomie fizycznym „Czuję się piękna w swoim ciele”

Wstęp :
Ciało jest całością – elementy anatomii, które łączą nas w całość, łańcuchy powięziowo-mięśniowe, skóra, układ nerwowy , mózg i jego funkcje zapamiętywania i „przetwarzania danych” w połączeniu z ciałem.
Poziomy dbania o siebie:

 • skóra – wzbudź kontakt ze sobą jako całością przez oklepywanie, opukiwanie, automasaż
 • postawa – ugruntowanie, postawa mocy, ergonomia stojąc i siedząc
 • kręgosłup – najczęstsze mechanizmy powstawania przeciążeń, zasada trakcji-kompresji i ich skutki w postaci bólu
 • stopy – program „obudź śpiącą stopę”
 • mięśnie znamionowe, najczęściej reagujące na stres: biodra, klatka piersiowa, głowa, żuchwa, twarz. Jak pracują mięśnie w stresie i co możemy dla nich zrobić aby uniknąć bólu
 • mięśnie posturalne, trzymające naszą sylwetkę, stabilizujące – jak prawidłowo ćwiczyć wzmacnianie mięśni
 • brzuch – centrum intuicji, odporności, oddechu
 • oddech – mięsień przepony, okolica pępka, mięśnie oddechowe pomocnicze.

2. Zadbaj o siebie na poziomie mentalnym „Myśli tworzą emocje, a emocje tworzą napięcie i działanie”

 • Jak dbać o własne myśli, aby nas wspierały?
 • „Paliwo słowne” – jakimi słowami się karmisz czy weryfikujesz swoje myśli? Może powtarzasz w monologu wewnętrznym to co usłyszałaś od innych o sobie?
  Techniki przesiewania myśli, które wspierają i utrzymują mózg w poczuciu OBFITOŚCI od tych, które ranią i podtrzymujących mózg w poczuciu BRAKU.
 • WOLNA WOLA oznacza decyzję. Jaka jest Twoja wola, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje zdrowie i inne sfery życia.
  Technika „KOŁO ŻYCIA” prosty sposób na klarowne ustalenie celów w każdej sferze życia, aby żyć w dobrostanie.
  Technika „zastąpienia” tego czego nie chcę w to co chcę.
 • „moja codzienna rutyna w pielęgnowaniu myśli i obrazów w głowie, czyli wyobraźni” technika koherencji serca
 • doświadczenie wpływu myśli na oddech i napięcie mięśni

3. Zadbaj o siebie na poziomie emocjonalnym „BIOlogiczny sens choroby, czyli jak natura sprowadza stres do poziomu tkanek i narządów”

 • w ciele wykonawcami emocji są mięśnie, poznaj własny „skrypt reakcji”, który ciało zapamiętało z wcześniejszych lat, sprawdź czy Ci to służy?
 • charakter emocji, czy mogą być złe i dobre ? Czy jest sens obwiniania siebie za to co czujesz?
  Rodzaj pracy mięśni podczas emocji i skutki w ciele.
 • emocje o niskich i wysokich wibracjach, z którymi jest Ci bliżej do równowagi?
 • techniki rozpoznawania emocji, umiejscowienia ich w ciele, nadanie skali natężenia rytuał „odpuszczenia” (technika lewej i prawej strony)
 • odnajdź „własny klucz do zdrowia” – zrozum jak działa Twoje ciało w połączeniu z emocjami
  podejmij klarowną decyzję o zdrowiu i trenuj wizualizacje (to prosty sposób na wyłączenie mózgu gadziego, który włącza alarm przed każdą zmianą, krytykuje i lęka się.

KIEDY?

I semestr (Terminy: zapytaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

CENA: 600 zł/os.

Płatne z góry do 30.09. na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY ZDROWIE)

Warsztaty w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. LOWENA

(Eliza Koźmińska-Sikora – psycholog i psychoterapeutka, pracuje w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena)

 

Długość cyklu:

6 miesięcy (zajęcia 4h co 4 tyg., w sumie 6 spotkań)

Miejsce: Tango Atelier, Suchy Las, ul. Akacjowa 1)

Grupa: 10-15 osób

Zakres tematyczny:

 1. „Zamieszkać w ciele” - zapoznanie się uczestników grupy. Wprowadzenie do pracy z ciałem, czuciem, zmysłami, emocjami. Obecność w Tu i Teraz. Obecność w Kontakcie ze sobą oraz innymi - co to znaczy?
 2.  „Pokochać (swoje) zranione Dziecko” - praca z raną narcystyczną - charakterystyczną raną naszych czasów. Praca z tematem bycia nieprzyjętą, odrzuconą, pomniejszoną, ośmieszoną i/lub wywyższoną, nadużytą - przez innych i najczęściej także przez siebie
 3. „Oswoić lęk, przyjąć smutek” - praca z mieszczeniem i regulowaniem tzw. „niechcianych” uczuć, których często nie chcemy doświadczać. Lęk przed lękiem. Ocean smutku i jak w nim nie zatonąć, ale popłynąć ku uzdrowieniu. Kojenie siebie. JA samotne, JA czerpiące z obecności Drugiego. Depresja, czym jest.
 4. „Uwolnić złość, postawić granice” - praca z kontaktowaniem się ze swoją wewnętrzną energią sprzeciwu. Irytacja, złość, wściekłość. Doświadczanie i regulowanie „gorących” emocji. Czucie i wyrażanie swojego „Nie” oraz wyznaczanie swoich granic: fizycznych, emocjonalnych, relacyjnych. Co czuję, co robię, kiedy inni złoszczą się na mnie.
 5. „Otworzyć serce, połączyć miednicę” - praca z tematem sięgania po-, brania, dawania. Zamykanie i otwieranie serca. Przyjmowanie i odrzucanie Drugiego. To samo, w temacie miednicy. Praca z historią zranień serca, zranień miednicy. Mistrzowskie połączenie - czyli serce i miednica razem. /6. „Oddychać życiem” - praca z oddechem, energią, głosem. Różne rodzaje oddechu. Praca z obszarem przepony, podnoszeniem poziomu energii. Praca z elementami medytacji i wibracją głosu. Warsztat zamykający cykl spotkań - podsumowanie doświadczeń, dzielenie się refleksjami, doznaniami, definiowanie swojej obecności w grupie.

KIEDY?

I semestr (start: październik)

Dzień warsztatu: piątek

CENA: 1500 zł/os.

Płatne: do 20.09.2022 r. na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY LOWEN)

Warsztaty KOBIETA, EMOCJE I TANGO,
czyli tango argentyńskie i rozwój osobisty wyłącznie dla Kobiet

(Magdalena Samolik-Siennicka – coach, trenerka rozwoju osobistego dla kobiet, nauczycielka tanga)

 

Długość cyklu:

3 miesiące (zajęcia 2.5h co 2 tyg., w sumie 6 spotkań)

Miejsce: Tango Atelier (Suchy Las, ul. Akacjowa 1)

Grupa: 10-15 osób

Zakres tematyczny:

Warsztaty są zajęciami ruchowymi. Są nauką elementów tanga argentyńskiego połączonych w ciekawy układ taneczny. Dokładam również szczyptę elementów TangoCoaching® w formie świadomej pracy z ciałem i zwiększaniem akceptacji siebie. W programie m.in.: tango solo w układzie stworzonym specjalnie na te warsztaty dla odważnych i kobiecych Kobiet; układ, którym będziemy opowiadać przepiękne historie – UKŁAD TANGA; siła i magia tanga wytańczona przez Ciebie samą, w przestrzeni Twojego ciała i serca; elementy tanga wykorzystane do intensywniejszego rzeźbienia sylwetki; technika podstawowych kroków i ozdobników tanga do wykorzystania solo jak i w parze; kształtowanie nowej postawy ciała, ale także nowej postawy akceptacji siebie; rozgrzewki energetyzujące i oczyszczające nasze ciało z napięć i niesłużących przekonań; rozciąganie i relaks na koniec zajęć;

W trakcie elementy świadomej pracy z ciałem.

 

KIEDY?

I semestr (11.10, 25.10, 8.11, 22.11, 6.12, 20.12)

Dzień warsztatu: wtorek

CENA: 1000 zł/os.

Płatne z góry do 30.11. na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY TANGO)

Warsztaty INSTRUKCJA OBSŁUGI MĘŻA I ŻONY – czyli jak komunikować w punkt

(Magdalena Urbanowicz – coach kariery i trener umiejętności społecznych)

 

Długość cyklu:

1,5 miesiąca (zajęcia 2,5h co 2 tyg., w sumie 3 spotkania)

Miejsce:

Grupa: 10-15 osób

Zakres tematyczny:

Zapraszam, aby w lekki i zabawny sposób przyjrzeć się sobie nawzajem. Jak ja, a jak Ty podejmujesz decyzje w życiu? Jak ja, a jak Ty podchodzisz do kwestii czasu? Itp. Zdobędziemy wiedzę na temat różnic i podobieństw naszych osobowości oraz sposobów radzenia sobie z tymi różnicami. Dowiemy się skąd się biorą i jak budować więzi pomimo tych różnic. Będziemy pracować w oparciu o badanie osobowości MBTI, które jest stosowane na kursach przedmałżeńskich oraz w coachingu małżeńskim w USA. Celem jest POPRAWA KOMUNIKACJI W ZWIĄZKU. Każdy uczestnik stworzy MAPĘ obsługi swojej osoby w oparciu o raport o swoim typie osobowości. Dzięki mapie uzyskamy wiedzę: jak komunikować w jasny i zrozumiały sposób, jak rozwiązywać konflikty, które stale nawracają, jak dobrze formułować słowa docenienia. Przyjrzymy się również się naszym Zbiornikom Emocjonalnym i poznamy sposoby ich

napełnienia, aby budować zdrowe więzi w związku. 

KIEDY?

I semestr (14.11, 21.11, 28.11)

Dzień warsztatu: poniedziałek

CENA: 350 zł/os.

Płatne: do 20.09.2022 r. na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY KOMUNIKACJA)

Warsztaty wizażu – personalny makijaż dla Ciebie „UuuMalujSię”

(Anna Tarchalska-Szulc – kosmetolog)

 

Długość cyklu:

Pojedynczy warsztat

Miejsce:

Grupa: Min 3, max 4 osoby

Zakres tematyczny:

Sztuka makijażu, makijaż dzienny i wieczorowy, makijaż 40 plus, nauka konturowania, omówienie technik kamuflażu i trików makijażowych

KIEDY?

I/II semestr

Dzień warsztatu: do ustalenia indywidualnie

CENA: 350 zł/os.

Płatne na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY MAKIJAŻ)

 

Indywidualne spotkanie z kosmetolożką „MOJA SKÓRA, MOJA PIELĘGNACJA” – Personal Skin Analysis

(Anna Tarchalska-Szulc – kosmetolog)

 

Długość cyklu:

Pojedynczy warsztat

Miejsce:

Grupa: Min 3, max 4 osoby

Zakres tematyczny:

- omówienie typu skóry, problemów i oczekiwań;

- analiza dotychczasowej pielęgnacji;

- pogłębiony wywiad w oparciu o ankietę i wyniki badań diagnostycznych;

- dobór pielęgnacji domowej;

- rekomendacje dietetyczne i suplementacyjne

KIEDY?

I/II semestr

Dzień warsztatu: do ustalenia indywidualnie

CENA: 350 zł/os.

Płatne na konto 84 1600 1462 1850 7576 2000 0003 (z dopiskiem WARSZTATY SKÓRA)

WSPÓŁPRACUJEMY Z

 • Klasztor oo. Dominikanów
 • Orkiszowe Pola
 • Magdalena Samolik
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Teatr Muzyczny w Poznaniu
 • Fundacja Edukacyjno-Artystyczna PUENTA
 • Atelier Myszkowski_Galeria Sztuki Nowoczesnej
 • Tatiana Wilinska Photography
 • Centrum Autoterapii HUMANUS
 • Fundacja Pro Publico
 • WYDAWNICTWO POLSKIEJ PROWINCJI DOMINIKANÓW W DRODZE SPÓŁKA Z O.O.
 • Fabryka opowieści
 • Dantom
 • Pałac Pakosław
 • 13 Szkoła Podstawowa
 • Galeria VA
 • Fundacja Jeden Uniwersytet

Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka „Dobrostan”


ul. Literacka 181, 60-461 Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Numer konta bankowego:

PNB Paribas
41 1600 1462 1850 7576 2000 0001 

KRS: 0000713876
NIP: 781 196 29 66
REGON: 36925935000000

Copyright © 2018-2023 Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka „Dobrostan”. All Rights Reserved.